Hlavní partneři Vinařství roku

2. 2. 2021

Hlavní partneři Vinařství roku

Hlavními partnery soutěže jsou Albert s nabídkou vín finalistů v exkluzivní vinotéce v Praze na Chodově, BS vinařské potřeby, přední český dodavatel sortimentu pro vinaře se sítí vlastních prodejen a Vinolok, výrobce skleněných uzávěrů.

Společnost ALBERT
I v letošním roce je součástí prestižní vinařské soutěže Vinařství roku 2020 obchodní společnost Albert. Ta, projekt podporuje již po několikáté v roli HLAVNÍHO PARTNERA.
Vína finalistů soutěže tak budete mít opět možnost zakoupit v exkluzivní vinotéce v Praze na Chodově a po dohodě s vinaři i na dalších prodejních místech.
Degustace, které můžete v rámci letošního ročníku sledovat, jsou doplněny o neutralizační sousto z Albertova pekařství.
www.albert.cz

BS vinařské potřeby
Přední český dodavatel sortimentu pro vinaře se sítí vlastních prodejen. Portfolio zahrnuje produkty pro pěstování révy, produkci a prezentaci vína. Firma provozuje akreditovanou vinařskou laboratoř, mobilní lahvovací linku a řadu dalších služeb pro vinaře.
www.vinarskepotreby.cz


Společnost Vinolok 
Vinolok je považován za jeden z nejelegantnějších a nejkreativnějších skleněných uzávěrů na tichá vína, lihoviny, vodu a oleje.
Je vyroben z čistého českého skla, které podtrhne celkový packaging. Není náhodou, že si Vinolok často vybírají organičtí nebo biodynamičtí vinaři.

Vinolok nemá absolutně žádný vliv na aroma a chuť a zajišťuje stabilní podmínky zrání vína. Vinolok umožňuje snadné otevírání a opětovné uzavírání lahve. Je plně recyklovatelný a nabízí úžasné a nekonečné možnosti designu.
www.vinolok.com